sobota, 22 sierpnia 2015

Sprytne sposoby na wągry.


Wągry to rozszerzone pory, które są zatkane zarówno przez łój jak i inne zanieczyszczenia. Pojawiają się na nosie, brodzie i czole. Pozbyć się ich można na różne sposoby. Wiele kobiet decyduje się na najszybszą drogę prowadzącą do skutecznego usunięcia problemu, jaką jest wizyta u kosmetyczki. Okazuje się jednak, że to nie jedyne rozwiązanie.
Z wągrami każda kobieta może poradzić sobie samodzielnie i to w zaciszu własnego domu. W ofercie dobrych punktów sprzedaży są specjalne paski na nos, które oczyszczają zatkane pory. Ponadto wągry można usunąć ręcznie, poprzez wyciśnięcie ich. Należy tylko wcześniej oczyścić skórę płynem antybakteryjnym i wykonać peeling. W dobrej drogerii dostępne są specjalistyczne patyczki do usuwania wągrów, więc warto też zaopatrzyć się w to narzędzie. Innym sprytnym sposobem jest zastosowanie cytryny. Trzeba wcierać uzyskany z niej sok w miejsca, w których występują wągry. Chcąc unikać danego problemu, najlepiej raz w tygodniu stosować specjalną maseczkę z ziemniaków. Zgodnie z przepisem, należy zetrzeć ziemniaka, nałożyć na twarz i pozostawić go na 15 minut. Maseczkę idealnie zmywa się letnią wodą.

4 komentarze:

  1. Ja się pozbywam wagrow za pomoca kawitacji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Temat wągrów to grubsza sprawa. Walka z nimi nie jest prosta, ale kiedy już się wygra to naprawdę super:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kawitacja, zielona glinka - fajne opcje. Jestem fanką zielonej glinki. Tak, walka jest długa, ale wiadomo w życiu kobiety nie ma lekko ;)

    OdpowiedzUsuń