piątek, 31 lipca 2015

Makijaż dla dwudziestolatki


Makijażyści niejednokrotnie podkreślają, iż makijaż powinien pasować nie tylko do kształtu twarzy, czy jej barwy, ale również do wieku kobiety. Dwudziestolatki dość często decydują się na makijaż, który je znacznie postarza. Aby łatwiej było unikać takich wpadek, styliści przygotowali kilka ciekawych propozycji.Przykład 1 Posmaruj twarz kremem w celu nawilżenia skóry, a następnie nałóż na nią puder transparentny. Na policzki nanieś odrobinę różu albo bronzera, jeżeli wolisz. Na górną powiekę nałóż cień rozświetlający w jasnym odcieniu i rozprowadź go w stronę łuku brwiowego. Wzdłuż górnej linii rzęs wykonaj czarną kreskę i podobnie podkreśl kredką dolną linię. Wewnętrzne kąciki najlepiej rozświetlić cieniem w jasnym, perłowym odcieniu. Teraz wystarczy już tylko pokreślić rzęsy dobrym tuszem.

Przykład 2 Jeżeli Twoja cera pokryta jest licznymi przebarwieniami i wypryskami, ujednolicić ją możesz przy użyciu dobrego pudru transparentnego. W żadnym wypadku nie nakładaj fluidu. Powieki warto byś podkreśliła cieniem np. w kolorze jasnego różu, błękitu czy mięty. Ponadto może to być też odcień beżu, złota i brązu. Dolną linię rzęs podkreśl kredką. Rzęsy pomaluj tuszem, który podkreśli je, wydłuży i podkręci. Usta pokryj błyszczykiem lub szminką w jasnym kolorze.

Ciekawe wskazówki o makijażu znajdziecie na http://pozytywnespojrzenie.blogspot.com/

2 komentarze:

  1. Super że napisałaś że nie trzeba fluidu. Już myślałam że coś ze mną jest nie tak. Zawsze wydawało mi się że postarza. Powodzenia w prowadzeniu bloga. Twoje notki wydają się być sensowne bez zbędnych denek i haul.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki! Stawiam na minimalizm.

    OdpowiedzUsuń